תנאי שימוש

מדיניות פרטיות ותנאי השימוש באתר

עודכן לאחרונה בתאריך ה-1 מאי, 2020

הערה מקדימה – אם אתם חולמים על “להתעשר” בחמש מאות שקלים מתביעות ספאם בגלל שקיבלתם אימייל, אם אתם תובעים סידרתים וזה חלק ממקורות ההכנסה שלכם, אם אתם לא באמת מעוניינים ללמוד, לקרוא, אם אתם עורכי דין שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם המשפט הישראלי ורוצים לרכוש ניסיון וכל מטרתכם היא להתנגח עם צוות האתר או שאין לכם מטרה לצמיחה עסקית ואישית. 

בבקשה אל תירשמו אלינו ואל תצטרפו אלינו, אל האתר ושירותיו בשום צורה, אל תקראו את תכניו, אל תשתמשו בהמלצות כי לא נישא בשום צורה בארחיות לשימוש במידע.

להלן מספר דגשים שיש לתת עליהם את הדעת טרם השימוש, הרשמה , עיון וכו' ואפילו על רכישת השירותים מומלצים באמצעות הארת:

 1. 1. המידע שאנו מביאים עבור הגולשים נכתב באמצעות כותבים מנוסים המתעדכנים תדיר במחקרים שונים – אולם יתכנו אי דיוקים, התאמות לקורא הסביר וכו' על כן אין לראות בכתוב המלצה לביצוע ו\או המלצה לשימוש וכדומה.
 2. 2. אתם חייבם להתייעץ עם איש מקצוע לפני כל נקיטה בשינוי בחייכם.
  3. אתם משחררים את האתר מכל אחריות באם החלטתם להשתמש בתכניו.
  4. חלק מהמידע באתר משמש לצרכיים פרסומיים וייתכן והאתר יתוגמל מצד המפרסמים על המידע המוצג.
 3. 5. אסור להגיב במידע הפוגע , עלול לפגוע, להפיץ מידע שיקרי או כל תגובה שכוללת פגיעה באוכלוסיות שונות.
 4. 6. אסור להפיץ אלימות באמצעות האתר.
  7. נתקלתם בתוכן בעייתי, מפלה, פוגע וכיוצר בזה – שילחו אלינו מייל _ info@dina

כללי:

 1. השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלת כל התנאים הכלולים בתקנון זה. החברה רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך בהודעה מוקדמת.
 2. החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או למחוק מעת לעת הוראות בתקנון זה, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש, ותנאים חדשים אלו יחייבו אותך מרגע פרסומם באתר.
 3. מומלץ לעיין בתנאי השימוש של האתר והחברה מעת לעת כדי לוודא שאתה מודע לתנאים ומקיים אותם, היות שהם מהווים חוזה מחייב לכל דבר ועניין. החברה אינה מחוייבת לעדכן את משתמשיה בעדכונים אשר יעשו מעת לעת.
 4. אם אינך מסכימה לתנאי השימוש, כולם או חלקם, הנך מתבקשת שלא לעשות כל שימוש באתר. הגלישה באתר ו/או הרשמתך לצורך קבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.
 5. תנאים אלה חלים על כל המשתמשים באתר לרבות מפרסמים, בעלי אתרים, משתמשים אחרים וכל משתמש או גוף העלולים להיות מושפעים מהאתר ישירות או בעקיפין.
 6. כל האמור בתקנון זה בלשון נקבה מתייחס גם לזכר ולהיפך; וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהיפך. אין לראות הוראה מהוראות תקנון זה כגורעת מהוראה אחרת אשר בתקנון זה. הכותרות בתקנון זה הן לצורך הנוחות בלבד. במסגרת תקנון זה – “גולשת” – כל אדם ו/או תאגיד ו/או גוף כלשהו, העושים שימוש מכל סוג באתר, בין באמצעות מחשב, בין באמצעות מכשיר הסמארטפון ובכל דרך אחרת.
 7. החברה רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לאתר אם יפר את תנאי התקנון.
 8. החשבון הינו אישי ואינו ניתן להעברה. המשתמש אינו רשאי לתת את ההרשאות שלנו, בין אם מדובר בתלמיד או מורה או כל סוג של משתמש לאדם אחר מלבדו. יש חובה לספק פרטים אמיתיים ומדוייקים במהלך הרישום לצורך קשר אישי וכן להמצאות מסמכים רלוונטים. באתר פועלות לניטור הפרת תנאי שימוש אלו.
 9. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי. במידה של חדש או עבירה לחברה יש את הזכות להעביר את הפרטים המפרים לגורמים האמונים. 

יצירת קשר עם מערכת האתר

 1. בכל שאלה או בקשה הנוגעות לשימוש באתר, תוכלי לפנות למערכת האתר בכתובת: [email protected]

קניין רוחני:

 1. כל זכויות בכל המושא לזכויות קניין רוחני, המופיע ו/או מוצג באתר, הינו בבעלות החברה בלבד ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור החברה מראש ובכתב. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להפיץ, לפרסם או לשמור ברשות המשתמש כל חלק מתכניו של האתר. אין לעשות כל שימוש בכל תמונה, סרטון, עיצוב, טקסט, מידע, קובץ, תוכן, שם מסחרי, סימן מסחר, לוגו או בכל זכות אחרת של האתר מבלי לקבל הסכמת החברה מראש ובכתב.
 2. אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת. אין להשתמש בשם האתר, בשם החברה או מי מנציגיו בפרסומים לרבות המלצות מבלי לקבל אישור בכתב.
 3. המונחים “מידע” ו\או “תוכן” ו/או “תכנים” , כוללים מידע מכל מין וסוג, לרבות אך מבלי למצות, כל תוכן מילולי, תוכן כתוב, חזותי, קולי, אור-קולי (audio-visual) או כל שילוב שלהם, וכן עיצובם, עיבודם, עריכתם, הפצתם ודרך הצגתם, לרבות אך מבלי למצות, כל תמונה, צילום, איור, הנפשה (animation), תרשים, דמות, הדמיה, דגימה (sample), סרטון, קובץ קולי וקובץ מוסיקלי, כל תוכנה, קובץ, קוד מחשב, יישום, תסדיר (format), פרוטוקול, מאגר נתונים, ממשק וכל תו, סימן, סמל וצלמית (icon), הרצאות המועברות מרחוק (On-Line) ובאופן פיזי. כל אלה יכונו להלן: “תוכן”.

תנאי התקשרות, אספקה וביטולים

 1. לקוחות שביצעו הזמנה/רכישה דרך האתר מצהירים, כי קראו תקנון זה ומסכימים לכל הוראותיו ותנאיו ומצהירים כי לא תהיה להם או למי מטעמם כל טענה / דרישה / תביעה כנגד האתר ו/או החברה ו/או בעלי האתר ו/או למי ממנהליו ועובדיו בכל הקשור להוראות תקנון זה.
 2. טעות לעולם חוזרת – החברה עושה את מירב המאמצים על מנת לוודא שמלאי ותכני האתר יהיו עדכניים, אך לעיתים עלולות להיות טעויות וחוסרים בלתי צפויים. אי לכך החברה אינה מתחייבת להחזיק במלאי או במידע מעודכן לשעתו את כל הפריטים ו/או הדגמים המופיעים באתר.
 3. לקוחות האתר מצהירים כי הם מודעים לכך שתכנים מקצועיים משתנים באופן טבעי ותדיר בתחומי הדיגיטל, ועל כן לא יבוא בטענות בגין שינויים אלו. בנוסף לאמור, החברה עושה כל שביכולתה לוודא כי המידע המוצג באתר הינו המידע המדויק והשלם ביותר, אך לעיתים עלולות להופיע שגיאות או אי דיוקים והחברה לא תישא בכל אחריות הנובעת מהן או קשורה אליהן.
 4. בכל מקרה בו אתם נתקלים בתוכן שלדעתכם אינו עדכני, מחובתכם לשלוח לאתר הודעה על כך לכתובת [email protected]

חוקים ממשלתיים, סמכויות שיפוט ופתרון ויכוחים 

 1. פרט למפורט במדיניות זכויות היוצרים, התנאים וכל המסמכים, טפסים ומדיניות הקשורים לאלו, כמו גם שימושך באתר או בשירות יהיו כפופים לחוקי מדינת ישראל ומפורשים בהתאם, ללא מתן אפשרות לבחירה של כל חוק או סתירה בין חוקים או הוראות, בין אם של מדינת ישראל או של כל סמכות שיפוטית אחרת, אשר יגרמו לקבלת חוקים של סמכות שיפוטית אחרת ממדינת ישראל.
 2. ועידת האו”ם לחוזי מכירות בינלאומיות של סחורה לא תהיה סמכות לתנאים אלו.
 3. הנך מסכים לפתירת כל ויכוח או טענה שעשויות להיות לך כנגד החברה ולהגיש לסמכות שיפוטית פרטית במדינה ובבתי המשפט בעיר , סופיה בולגריה.
 4. הינך מתחייב בטרם כל בקשה לתביעה ו/או בקשה לפיצוי ו/או לשבת עם החברה ולנסות לסיים את הסכסוך באמצעות מפגש ו/או באמצעות שירותי שירותי גישור מוסמכים שיוסכמו ע”י שני הצדדים. הבוררות תתקיים בעיר סופיה, בולגריה.
 5. בקבלת תנאי השימוש, מסכים המשתמש שלא להשתתף ו/או לקחת חלק בתובענה ייצוגית נגד החברה, האתר ו/או מי מטעמה. 
 6. עם רישומך באתר והסכמתך לקבלת תכנים פרסומיים, תהא החברה רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני, בדואר או בטלפון סלולארי, וכן ביישומים שונים כמו וואטסאפ ו/או טלגרם ובכל דרך שהחברה תמצא לנכון – מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי הכולל הצעות לרכישת מוצריה השונים לרבות קורסים, הרצאות, ספרים ושירותי צד ג’. מידע זה ישוגר לתיבת הדואר ו/או כתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש ו/או באמצעות מסרון למספר טלפון סלולארי שאותו סיפקת. באם אין ברצונך להמשיך ולקבל מידע מסחרי כאמור, תוכל, בכל עת, לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלת המידע המסחרי באמצעות כניסה לקישור הסרה מהשירות המסופק יחד עם המידע ובדרך זו בלבד. מובהר בזאת כי התוכן עשוי להיות פרסומי גם אם הוא לא מסומן ככזה. ניתן בכל שלב להסיר את עצמכם מהרשימה באמצעות פניה במיל [email protected].
 7. בעצם השימוש באתר אתה פוטר את החברה מכל אחריות לכל פגיעה או נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם לך כתוצאה מדליפת פרטים אלו, ללא קשר לסיבת דליפתם.
 8. מובהר בזאת כי השימוש במוצרי החברה מהווה הסכמה לקבלת עדכונים בדוא״ל וכן כל חומר שיווקי / פרסומי אחר, כמפורט לעיל.
 9. אתה מסכים לשפות ולפצות את החברה, עובדיה, מנהליה, בעלי מניותיה או מי מטעמם בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם, ובכלל זה שכר טרחת עו”ד והוצאות משפט, עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

אחריות

 1. זיכרו שהשימוש שאתם עושים באתר, על כל שירותיו, ניתן כמות שהוא (AS IS) והנו באחריותך הבלעדית.
 2. בכל מקרה של מוצר פגום החברה תחליפו ללא עלות. במידה ויש לך בעיה בגישה לתכני האתר, מחובתך לדווח באופן מידי לצוות האתר וכן תקבל הארכה בזמן הגישה לאתר. כשאתם עושים שימוש באתר (בין היתר גלישה באתר, הפעלה של השירותים, אחסון, פרסום באתר באמצעות מערכותיו השונות וכל פעולה אחרת), אתם מוותרים על כל תביעה, טענה ודרישה כנגד החברה, מי מספקיה או מי מטעמה.
 3. האתר ו/או החברה ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שייגרם למשתמשים ו/או לגולשים ו/או למזמינים ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר ו/או משימוש בתכניו, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
 4. במידה ונפלה טעות בתיאור הפריט, לא יחייב הדבר את האתר ו/או את החברה. בכל מקרה לא יישא האתר באחריות כלשהי העולה על ערך הפריט הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר. האתר לא ישא בכל אחריות לנזק עדיף ו/או תוצאתי.
 5. האתר אינו אחראי לשימוש שיעשו הלקוחות ו/או המזמינים במוצרים המוזמנים שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או האתר לרבות כל שימוש אחר בפריטים.
 6. החברה תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוחות סבורים כי המוצרים שרכשו באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות בהתאם לפרטי הקשר המופיעים בתקנון זה, והחברה תטפל בפנייה מוקדם ככל האפשר.
 7. כל שינוי בתנאיו ובהוראותיו של הסכם תנאי שימוש זה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה.
 8. המשתמש מצהיר כי קרא את הסכם תנאי השימוש והוראותיו, הבין את תוכנו והסכים לכל הוראותיו ותנאיו מרצונו הטוב והחופשי.
 9. כמו כן, אספקת השירותים על ידי החברה תלויה, בין היתר, בצדדים שלישיים, והחברה אינה אחראית לכל מעשה או מחדל של צדדים שלישיים ולא תהיה אחראית לכל נזק, אובדן, הפסד או הוצאה שיגרמו לגולשת או לצד שלישי כלשהו כתוצאה או בקשר עם כל מעשה או מחדל כאמור.
 10. החברה אינה מתחייבת כי היא חסינה מפני גישה בלתי מורשית למחשביה ושרתיה, ולא תהיה לה כל אחריות בגין גישה כזו. נקודת ההנחה היא שכל מערכת על היותה מאובטחת, נתונה לתקיפה ופריצה ע”י צדדים ג’.
 11. החברה אינה מחזיקה את פרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות.
 12. היעדר אחריות החברה בעניין תכני המשץמשים בשירותי האתר והחברה, המשתמשים אחראים באופן בלעדי על תכני המשתמש שהם מעלים או מפרסמים באתר.
 13. החברה אינה אחראית לתוכן, לצורה, למהימנות, לאמינות ולדיוק של תכני המשתמשים, ובכלל זה אינה אחראית לפגיעה או להפרה זכויות צד שלישי או הפרה של הדין בקשר עם תכני המשתמשים או בקשר עם שימוש כלשהו של המשתמשים באתר.
 14. כשאר התכנים המופיעים ברשת האינטרנט, חשופים גם תכני המשתמשים לצפייה ולשימוש על ידי כל גולשים אחרים ברשת, החברה אינה אחראית לאבטחתם, לכל נזק, אובדן, הפסד או הוצאה שיגרמו לגולשת או לצד שלישי כלשהו כתוצאה מכך.
 15. החברה איננה אחראית לתגובות שיעוררו תכני המשתמשים או לשימוש שיעשו אחרים בתכני המשתמשים (למשל, פגיעות בזכויות קניין רוחני). אנא זכרו זאת, בין היתר כשאתם מפרסמים תוכן אשר עלול לפגוע או להתגרות בכל אדם אחר. בנושאי תוכן שלמשתמשים בפורומים, החברה פועלת בשיטת דיווח הסרה – שילחו קישורים ולמייל התמיכה עם הסבר מופרט על מהות הבעיה ואנו נטפל בהסרת מידע.
 16. הקורסים כוללים הפניות לרכישת שירותים, תוכנות, שירותי אחסון, שירותי קניית דומיינים וכיוצא בזה. ההפניה לשירותים מתבססת על ניסיון ושימוש אישי. ייתכן וחלק מנותני השירותים יתגמלו את החברה בהפניית לקוחות אליהם. בכל התקשרות בין תלמידי הקורס ולקוחות החברה אל צד ג’. האתר לא יהיה חלק בהתקשרות ולא יהיה אחראי או חקל מכל התקשרות בין הלקוחות והתלמידים לבין צדדים ג’. בכללן סוגיות או בעיות הכוללות תקלות, שיבושים או נזקים, פגיעה במידע, מחיקת תכנים, פריצות וכו’ – בין התלמיד לבין ספקי שירות. 

נויים.

תאריך תיקון אחרון 14-05-2020